O nás

Jmenujeme se Lenka a Hynek Oberfalcerovi a jsme velmi rádi, že Vás můžeme přivítat na našich webových stránkách. Od roku 1998 pracujeme v oblasti pojišťovnictví a leasingu. Vždy byla naší snahou především dobrá péče o klienta a jeho spokojenost je naší největší metou v podnikání.

Postupem času, kdy jsme klientům zprostředkovávali pojištění pouze jedné pojišťovny, se na nás obraceli s žádostmi o sjednání pojistných produktů, které jsme v nabídce neměli. Proto je jen logickým vyústěním, že nyní pracujeme jako pojišťovací makléři nezávislí na jiné zprostředkovatelské společnosti nebo pojišťovně. To nám umožňuje klientům nabízet pojištění podle jejich skutečných potřeb a rizik, pomáhat při vyřizování pojistné události a dbát na to, aby pojištění odráželo aktuální rizika klienta.

Věříme, že i Vám můžeme být nápomocni při výběru toho nejlepšího pojištění. Budeme velmi rádi, když po přečtení našich stránek dojdete k závěru, že pro Vás či Vaši firmu můžeme být přínosem a my se budeme snažit, aby jste i Vy patřili mezi naše spokojené klienty.

design by kupastudio | programming by MARKOnet.cz 2014